על "שיחות"

״שיחות" - כתב עת ישראלי לפסיכותרפיה 

ISSN: 0334-9330

״שיחות" - כתב עת ישראלי לפסיכותרפיה, הוא כלי הביטוי המקצועי המרכזי של קהילת המטפלים הישראליים.

"שיחות" שואף לשקף נאמנה ולתעד בהקפדה את ההגות, ההתנסות, החדשנות והדיון המקצועי של פסיכותרפיסטים ישראליים בשפה העברית וללא העדפה לזרם, אסכולה או ארגון מקצועי.

בכך שואף "שיחות" להיות כלי ביטוי, למידה, הוראה ועיון, המעשיר את חברי הקהילה ומנציח את עבודתם והגותם.

"שיחות" מלווה את קהילת המטפלים משנת 1986. פעילותו נמשכת כל השנה ותוצריה מופיעים שלוש פעמים בכל שנה בחוברות מהודרות וערוכות בקפדנות, המאחדות חוויה צורנית ושיח מקצועי.

מערכת "שיחות" נשענת בעבודתה על עשרות אנשי מקצוע, התורמים מזמנם ומהידע שלהם כעורכים, עורכי מדורים, סוקרים-מבקרים וסוקרים של הספרות המקצועית המתחדשת.

"שיחות" מנוהל כ״עמותה ללא מטרת רווח״, שמקור הכנסתה העיקרי הם המינויים על כתב העת, המתחדשים כל שנה. בכך מהווה "שיחות" מיום הקמתו כלי ביטוי עצמאי הנישא על-ידי קהל היעד שלו.

"שיחות" פתוח לכל שיח מקצועי אשר יעשיר, ילמד, יאתגר ויעמיק  את עבודתם המקצועית של המטפלים והלומדים לטפל בישראל, יפתח שיח בין גישות ואסכולות מקצועיות ויאפשר הבנה נרחבת של כלי העבודה והחשיבה התומכים בעבודה הטיפולית.

המאמרים הם סקירות או פיתוחים ועבודות מקוריות בשטחי פסיכולוגיה, פסיכותרפיה, ופילוסופיה של הטיפול הנפשי, וכן תיאורי מקרים של טיפולים יחידניים, קבוצתיים, משפחתיים וזוגיים, טיפולים בילדים, מבוגרים או קשישים.

 

"שיחות" מיועד לקהיליית המטפלים הנפשיים מכל האסכולות - פסיכולוגים, עובדים סוציאליים טיפוליים, פסיכיאטרים, מטפלים בתנועה, מטפלים באמנויות, ביבליותרפיסטים, וכיו"ב - סטודנטים, מתמחים ומטפלים וותיקים.

מערכת "שיחות"

טלפון מזכירות: 03-5449215

שעות פעילות: ימי ראשון ושני 17:30-21:30

דוא"ל  [email protected]

ס. עורך: דוא"ל  [email protected]